A+ R A-

W związku z sytuacją epidemiologiczną nie organizujemy uroczystego zakończenia roku szkolnego. Rozdanie świadectw odbywać się będzie indywidualnie w sali nr 2 wg poniższego harmonogramu(uwaga-obecnie wejście do szkoły jest od frontu).Świadectwa wręczane będą przez nauczyciela lub dyrektora wyłącznie pojedynczo. Obowiązkowo wszyscy wchodzący muszą być w maseczkach oraz po dezynfekcji rąk przy wejściu do szkoły. Wstęp do szkoły mają wyłącznie osoby zdrowe bez objawów chorobowych. Uczeń (lub opiekun prawny), który nie odebrał świadectwa, będzie mógł to zrobić innego dnia w sekretariacie, w godzinach pracy szkoły – 8.00-15.00.

Rada Pedagogiczna corocznie przyznaje nagrodę specjalną Rady Pedagogicznej za szczególne osiągnięcia i wyniki w szkole muzycznej. W tym roku Rada przyznała dwie równorzędne nagrody dla najlepszego ucznia w roku szkolnym 2019/2020. Wybranymi w głosowaniu uczennicami są: Karolina Dybka oraz Nina Krzyżykowska. Gratulujemy.

Wszystkim uczniom oraz wspierającym ich rodzicom gratulujemy wytrwałości i pracowitości szczególnie w tym trudnym okresie pandemii.

26.06 (piątek)-rozdanie świadectw wg poniższego harmonogramu:
K. Sypek – 14:15
K. Dereszyńska – 14:30