Zapraszamy 01 września na uroczyste ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO – przed szkołą lub w sali nr 2 w przypadku opadów deszczu.

Klasy II-IV cyklu 4 letniego godz. 17:00

Klasy II-VI cyklu 6 letniego godz. 17:30

Klasa I cyklu 4 i 6 letniego godz.18:00

W dniach 1-4 września odbędą się spotkania w sprawie ustalenia planów zajęć z przedmiotów teoretycznych(kształcenie słuchu, rytmika, audycje muzyczne), chóru oraz zajęć indywidualnych z instrumentu (terminy spotkań umieszczone będą na stronie szkoły w zakładce AKTUALNOŚCI). Proszę odszukać nazwisko swojego nauczyciela i sprawdzić datę pierwszego spotkania (po 01 września).

Na spotkania proszę zabrać plan zajęć ze szkoły ogólnokształcącej.

Informatory o przydziałach do poszczególnych nauczycieli, o loginach i hasłach do Microsoft TEAMS  oraz do dziennika elektronicznego FRYDERYK(dla tych, kótrzy nie dostali ich wcześniej), o zasadach związanych z COVID-19, będą przesłane do Państwa na e-mail najpóźniej w przyszłym tygodniu, przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Plakat wrzes 2020