UWAGA!
Niestety w związku z liczbą zachorowań w naszym regionie, rozporządzeniem MEN z 16 października 2020 r. oraz po konsultacji z organem prowadzącym, jesteśmy zmuszeni do ograniczenia zajęć stacjonarnych w naszej szkole - wprowadzamy nauczanie hybrydowe. Od 19.10-poniedziałek wprowadzamy nauczanie zdalne (na platformie MS TEAMS) w prowadzeniu zajęć z CHÓRU, KSZTAŁCENIA SŁUCHU, RYTMIKI, AUDYCJI MUZYCZNYCH. Pozostałe zajęcia odbywać się będą stacjonarnie, tak jak dotychczas.
Wszystkie zajęcia odbywać się będą wg dotychczasowego planu. Proszę sprawdzić logowanie do platformy Microsoft Teams. Link do strony, na której proszę się zalogować i sprawdzić indywidualny login i hasło do MS TEAMS https://portal.office.com
Nauczyciele są świadomi, że dla niektórych z Państwa będzie to nowa platforma i cierpliwie postaramy się pomóc w jej swobodnym wdrożeniu.
W przypadku trudności jestem do Państwa dyspozycji razem z pracownikami sekretariatu (godz. 8:00-20:00 od poniedziałku do piątku) oraz nauczycielami, którzy działają na tej platformie od kilku miesięcy. Trudnością jaką postaramy się rozwiązać w nadchodzącym tygodniu jest połączenie lekcji zdalnych, które odbywają się bezpośrednie po lub przed lekcją stacjonarną w szkole. Nauczyciele kształcenia słuchu, rytmiki, audycji muzycznych, chóru będą informować w jaki sposób to rozwiążemy. W grę wchodzi nagrywanie zajęć i odtwarzanie ich przez uczniów w późniejszym czasie lub zmiana planu zajęć zdalnych, jeśli nie będzie to zdawało egzaminu. W bieżącym tygodniu lekcje zdalne odbywają się wg dotychczasowego planu na platformie MS TEAMS.
Życzę wszystkim zdrowia, dziękuję za dotychczasową współpracę dotyczącą ograniczeń związanych z COVID-19.
dyr. K. Sypek