A+ R A-

Zapraszamy na III Konkurs Piosenek i Utworów Patriotycznych.

Plakat patrio 2020 

Cele konkursu:

          Celem konkursu jest motywowanie oraz promocja uzdolnionych wokalistów oraz instrumentalistów uczących się w szkole muzycznej I stopnia w Kowalewie Pom. oraz krzewienie wartości patriotycznych i popularyzację tradycyjnych pieśni patriotycznych.

Uczestnicy:

Konkurs odbywa się bez podziału na grupy.

Uczestnikami konkursu mogą być soliści lub dowolne zespoły składające się z uczniów lub uczniów i nauczycieli PSM I ST w Kowalewie Pom.

Program:

Uczestnicy prezentują jeden utwór z proponowanego zbioru pieśni patriotycznych – Śpiewnik Pieśni Patriotycznych PWM 2015 r. dołączonego do regulaminu w wersji elektronicznej lub wybranego spoza zbioru.

Komisja konkursowa:

W skład komisji konkursowej wchodzą nauczyciele szkoły. Przewodniczącym komisji jest dyrektor PSM I ST w Kowalewie Pom. – Krzysztof Sypek.

O przyznaniu i podziale nagród decyduje ilość głosów(osobno dla publiczności i nauczycieli) w ankiecie internetowej umieszczonej na podstronie konkursu.

Nagrody:

Komisja przyznaje pierwszą, drugą i trzecią nagrodę oraz nagrodę publiczności.

Postanowienia końcowe:

  • Wszelkie informacje o konkursie udostępnione są na stronie internetowej www.muzyczna-kowalewo.pl, zakładka Konkurs Pieśni i Utworów Patriotycznych.
  • Konkurs polega na przesłaniu na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 9.11.2020 r. filmu audio wideo nagrywanego urządzeniem mobilnym wraz z podanym imieniem i nazwiskiem uczestnika. Wymagania-nagranie z ustawieniem urządzenia poziomo, w niskiej rozdzielczości, beż żadnych efektów i napisów. Maksymalna ilość uczestników to 20 solistów lub zespołów. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Maksymalny czas występu to 5 minut.
  • Z przesłanych filmów zmontowany i wemitowany zostanie 11.11.2020 r. o godz. 17:00 wspólny materiał na kanele Youtube oraz facebook szkoły i umieszczone formularze głosowania. Głosowanie online odbywa się do godz. 19:00. Ogłoszenie wyników w dniu 12.11.2020 r. na stronie internetowej.

 Regulamin

 

Śpiewnik