A+ R A-

Informator dla ucznia i rodzica

Informator można pobrać w pdf i wydrukować (kliknij i pobierz)

Witamy w nowym roku szkolnym,

Poniżej zamieszczamy kilka informacji związanych z nauką w naszej szkole.

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 4 września o godz. 17:00 w sali nr 1 lub za budynkiem szkoły w zależności od pogody. 

Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych wg planów ustalonych z nauczycielami zajęć indywidualnych oraz grupowych. 

Terminy spotkań z nauczycielami w sprawie ustalenia planów zamieszczone będą na tablicy informacyjnej, stronie szkoły w AKTUALNOŚCI oraz przesłane będą na dzienniku elektronicznym. Najpierw ustalone będą zajęcia grupowe, a następnie zajęcia indywidualne, zespoły oraz chór. 

Dostęp do szkoły za pomocą klucza elektronicznego (do pobrania w sekretariacie). 

Bieżące informacje przekazywane są za pośrednictwem dziennika elektronicznego (wiadomości). Nieobecności ucznia można zgłaszać nauczycielowi sms oraz za pośrednictwem dziennika. W przypadku nieobecności nauczyciela sekretariat umieszcza wiadomość na dzienniku elektronicznym oraz profilu Facebook w celu szybszego poinformowania rodzica/ucznia. Loginy i hasła do dziennika elektronicznego FRYDERYK oraz do platformy do nauki zdalnej MC TEASM przesłane zostaną w osobnych e-mailach.

Każdy uczeń może korzystać z wolnych od zajęć sal w celu indywidualnego ćwiczenia na instrumencie. Klucze do sal udostępniane są przez pracownika sekretariatu po wpisaniu się na listę pobrań kluczy. 

Regulaminy, zarządzenia dyrektora, protokoły, uchwały, inna dokumentacja szkolna dostępne są w sekretariacie szkoły oraz na stronie szkoły (wybrane dokumenty) oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Plan pracy jest dostępny na stronie szkoły. https://muzyczna-kowalewo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=73

20.09, godz. 16:00 uczniów zapraszamy na zebranie i wybory Samorządu Uczniowskiego

20.09, godz. 18:00 zapraszamy na zebranie i wybory Rady Rodziców

Informacje na temat Rady Rodziców oraz wpłat na konto RR (wpłaty przeznaczamy na nagrody dla uczniów otrzymujących świadectwa z wyróżnieniem, współorganizację wydarzeń szkolnych takich jak pikniki, wyjazdy na koncerty, itp.) a także na fundusz instrumentalny (przeznaczony na naprawy instrumentów oraz zakup nowych) dostępne na stronie: http://muzyczna-kowalewo.pl/index.php/o-szkole/rada-rodzicow-fundusz-instrumentalny

Aktualne informacje na temat szkolnictwa artystycznego w tym nadzór pedagogiczny, akty prawne, konkursy, itp. znajdują się na stronie Centrum Edukacji Artystycznej.

KONTAKT: Sekretariat tel. 535353786, 

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.muzyczna-kowalewo.pl 

Dyrektor tel. 697227528

Plan lekcji w szkole muzycznej (do samodzielnego wypełnienia po spotkaniach z nauczycielami)

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek